Fabra barber's bay&bayan kuaförü

Hakkımızda

biz kimiz

Fabra Barber's

Fabra markasi,Mesleki anlamda 26 yili askindir sektorde hizmet vermektedir, yeni gelismeler ve yenilikci inovatif hizmet anlayisi ile degerli musterilerimiz ve misafirlerimize “kusursuz hizmet” ana ilkemiz olmustur,bu anlayisla 2018/2019-2019/2020 bagimsiz arastirma “EN IYI BEST MEN” Bursa’nin en iyi erkek berberi ödülüne layik görülmüstür.Bu anlayışla aynı hizmet ve aynı kalite ile ve müşterilerden gelen yoğun talep üzerine 2019 yılında Fabra Ladies Club bayan salonumuz hizmete girmiştir.

İyi bir ortaklık, çalışma azmi ve yetenek… Fabra Barbers’ın başarısının sırrı tam olarak burada yatıyor. Fatih Ateş ve Bayram Ateş’in bu başarılı serüveni; 1993 yılında başlıyor. “Erkeklere Dair Her Şey” sloganıyla yola çıkan Ateş Kardeşler; çocuk yaşta mesleğe atılıyor. Küçük yaşta eline makas alan kardeşler; yılların kazandırdığı tecrübeyle şimdi sayısız usta yetiştiriyor.

Hem de modern yöntemlerle, modern modellere imza atan ustalar.Son derece şık salonları ve güler yüzlü çalışanlarıyla Fabra Barbers; sakal tıraşınızdan saç tasarımınıza, manikür ve pedikür ihtiyacınızdan cilt bakımınıza kadar size dair her şeyi en iyi şekilde üstleniyor.

Bayram Ateş; çok küçük yaşta kuaför salonundan içeri girdi ve girdiği o salondan iyi bir usta olarak çıktı. Şimdi ise “Hayallerim yeteneğimi kamçıladı ve beni bugünlere getirdi” söylemleriyle başarısının anahtarının hayalleri olduğunu vurguluyor. Fatih Ateş’in de hikâyesi Bayram Ateş’ten farklı değil. O da daha oyun oynayacak yaşta çalışmaya başladı ve geçen her yıl ona yeni bir deneyim kazandırdı. Şu anki başarısına baktığında; “Bazen yoruldum ama hiçbir zaman pes etmedim ve hep daha iyisini arzuladım” sözleriyle duygularını belirtiyor. Bu iki kardeş; yeteneğin tek başına yeterli olmayacağını, araştırmanın, çalışmanın, modern anlayışa sahip olmanın, gündemi bilmenin ve tüm bunları yetenekle birleştirmenin başarı getireceğini net bir şekilde gözler önüne seriyor.

/ 02

hizmetlerimiz

en iyi traşların adresi

Detaylar gelecek

Konuşma Başlat
Hoşgeldiniz,
Fabra Barbers tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Powered by